BORSA
BIST 100 14.244,13 %0,63
Altın 6.767,70 ₺/gr %1,93
Bitcoin $78.003 %0,15
Dolar 48,28 ₺ %0,03
Euro 56,01 ₺ %0,18
Sterlin 65,38 ₺ %0,09
Gümüş 100,82 ₺/gr %2,37
Ethereum $2.446,05 %0,17
İsviçre Frangı 59,61 ₺ %0,17
Kanada Doları 34,78 ₺ %0,16
Avustralya Doları 34,53 ₺ %0,17
Japon Yeni 0,00 ₺ %0,00
Suudi Riyali 12,86 ₺ %0,06
BAE Dirhemi 13,15 ₺ %0,04
Rus Rublesi 0,56 ₺ %0,73
Çin Yuanı 7,18 ₺ %0,04
GİRESUN 23°C 6.767,70 ₺/gr 48,28 ₺ 56,01 ₺
Anasayfa Giresun Özel idare İş Hanı İhale ile Satılıyor

Özel idare İş Hanı İhale ile Satılıyor

Merkez Hacımiktat Mahallesinde bulunan Özel İdare İş Hanın'da bulunan 87 adet taşınmaz, 7 – 8 Kasım tarihlerinde açık ihale ile satışa sunuluyor

· 2 dk okuma · 33 okunma
0Yorumlar
Özel idare İş Hanı İhale ile Satılıyor
GIMPA Mobilya - Icerik Arasi

Özel idare İş Hanı İhale ile Satılıyor

Merkez Hacımiktat Mahallesinde bulunan Özel İdare İş Hanın'da bulunan 87 adet taşınmaz, 7 – 8 Kasım tarihlerinde açık ihale ile satışa sunuluyor

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, konu ile ilgili olarak şunları söyledi,” İdaremizin il genelinde yürüttüğü çalışmaları daha verimli kılmak ve atıl durumdaki kaynaklarımızı aktif hale getirmek için, İl Genel Meclisimizin 04.10.2012 tarih ve 185 sayılı karar doğrultusunda, şehir merkezindeki iş hanı açık ihale yöntemi ile satışa çıkarılmıştır.

Mevcut binamızın bodrum katında 6, zemin katında 10, birinci katta 14, İkinci katta 16, üçüncü katta 18, dördüncü katta 20, ayrıca 5,6,7, katlarda birer olmak üzere toplam 87 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Söz konusu taşınmazın satışından elde edilecek gelirin daha rantabl bir şekilde halkımızın hizmetlerinde kullanılacağını özellikle ifade etmek isterim. Sayın Valimiz Dursun Ali Şahin’in öngörüleri ve Meclisimizin iradesi ile alınan bu kararın amacı il genelindeki hizmetleri daha verimli hale getirmektir ”

İl Özel İdare iş hanı binasının satışı 7 – 8 Kasım 2012 tarihlerinde açık ihale yöntemi ile yapılacaktır.    




Yorumlar (0)

Yorumlar yükleniyor...

Yorum Yaz

Yorumunuz hemen yayınlanacaktır.

0/1000
Güvenlik Kodu

Giresun Haberleri

Tümü

Giresun'da Su Ürünleri Avcılık Sezonu Öncesi, Sektör...

1 Eylül 2026 tarihinde başlayacak olan su ürünleri avcılık sezonu öncesi, İl Müdürlüğümüz...

7 saat önce

BAŞKAN KÖSE’NİN TALİMATIYLA CAN DOST EMİN ELLERDE

Giresun’da bir sürücünün köpeğin üzerinden geçtiği anların sosyal medyada paylaşılması üzerine...

5 gün önce

GİRESUN BELEDİYESİ’NDEN SEL FELAKETİNDEN ZARAR GÖREN...

Giresun Belediyesi, kentte etkili olan sağanak yağışın ardından sel ve su baskınlarından zarar...

18 gün önce

Giresun’da Kırsal Kalkınma Yatırım Programına İlgi Büyük...

1 ay önce

Gıda Güvenliği Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

1 ay önce

SERA ÖRTÜLERİNİN YENİLENMESİ AMACIYLA HİBE DESTEĞİ...

Bakanlığımızın Yatırım Programında Tarım-Bitkisel Üretim sektöründe yer alan "Bitkisel Üretimi...

2 ay önce

SARIYAKUP KÖYÜ YAYLAKLARINDA GÜBRELEME YAPILDI

2 ay önce

KAHVERENGİ KOKARCA VE FINDIKTA KÜLLEME HASTALIĞI MÜCADELESİ

2 ay önce

BAŞKAN KÖSE ÇITLAKKALE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Çıtlakkale Mahallesi’nde düzenlenen halk toplantısında...

3 ay önce

İl Müdürü Yılmaz Kurban Satış Yeri Denetimine Katıldı

İlimiz Merkez ilçe Ülper köyünde kurulan geçici kurban satış yerinde, kurbanlık hayvanlara...

3 ay önce

TARIMDA YENİ DÖNEM: B-REÇETE HAYATA GEÇİYOR

İlimiz tarımsal üretiminde yeni bir dönemin kapısını aralayan ‘’tarladan sofraya güvenilir gıda’’...

3 ay önce

Şebinkarahisar'da Çiftçilere Nohut Tohumu Dağıtımı Yapıldı

Bakanlığımızca uygulamaya konulan Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi (TAKE)...

4 ay önce